14+15 mrt '26 Tantra Cursus Weekend | Stellen & Singles
Plek: M 🟢 V 🟢 M+V 🟢 | Ruimte innemen is dé bouwsteen van het universum. De aard van het leven is orgastisch! Laten we spelen, verbinden, sterven, herboren worden.


.
14 mrt 2026, 11:30 – 15 mrt 2026, 18:30
Labyrint der Levensdorstigen, Kerkpad 7, 6562 GA Groesbeek, Nederland
.
BESCHIKBARE PLAATSEN
👉🏼 Op dit moment nog plek.
Tantra voor beginners en gevorderden. Check regelmatig de beschikbaarheid. Deze kan per dag veranderen. Blijf ook op de hoogte via de nieuwsbrief.
Wanneer er een wachtlijst is voor mannen, kijk dan of je een vrouw mee kan krijgen. Ook wanneer deze niet je partner is, krijg je voorrang.
ART OF TAKING & SURRENDER | Selflove & sensual bliss
Voor singles & stellen. Ruimte innemen is dé bouwsteen van 't universum. Dat begon bij de eicel die indaalde en de zaadcel die er als eerste bij was. Daarom is de aard van het leven goddelijk, innemend en orgastisch. Naar buiten geprojecteerde lust is echter leeg, niet geaard in onszelf en onverbonden met anderen. In volle verbinding met ons eigen lijf, kan lust juist de stuwende kracht zijn, welke onze sexualiteit aan ons hart koppelt. Zo kan lust een fysieke ontmoetingsplek zijn welke de kolkende krachten van het universum weerspiegelen in ons. Laten we spelen, verbinden, sterven, herboren worden. Telkens weer!
NOTE VOOR NIEUWE DEELNEMERS
Net nieuwsgierig geworden naar Tantra of voor de 1e keer bij ons? Wij zijn er voor je!
De aanvangstijd is voor iedereen gelijk. Tijdens elke retraite is er een aparte introductiegroep van ruim een uur voor nieuwe deelnemers bij Tantra en Body2chill®, terwijl de anderen een eigen programma hebben. Je wordt warm onder onze hoede genomen en mentaal en fysiek voorbereid op een prachtige retraite waarin jij in je kracht staat en ervaart waar de kracht van Tantra voor ons om draait. Nadien smelten jullie weer samen met de rest van de deelnemers. Ook is er aandacht voor koppels binnen de groep en hun eigen 'holy union'.
BENODIGDHEDEN Deze vind je verder naar onder op deze pagina. Kijk even goed na wat je nodig hebt.
TARIEVEN
ALL-IN TANTRA WEEKEND RETRAITE
-Bij beginritueel en ‘s avonds na afloop een heerlijk drankje. Verder thee en kristalwater.
-Fruit & extra’s.
-Catering: lichte lunch bij aankomst, overheerlijk diner, ontbijt en uitgebreide lunch met soep etc. Het aanbod betreft vlees, vegetarisch, veganistisch én glutenvrij.
Standaardprijs
€ 380 per pers | Omboekmogelijkheid tot 30 dagen voor aanvang.
€ 410 per pers | Omboekmogelijkheid tot 5 dagen voor aanvang.
Community prijs voor terugkerende deelnemers.
Deze prijs geldt wanneer je in de afgelopen 12 mnd twee maal een retraite bij ons hebt gevolgd.
€ 360 per pers | Omboekmogelijkheid tot 30 dagen voor aanvang.
€ 390 per pers | Omboekmogelijkheid tot 5 dagen voor aanvang.
Overnachten zonder kosten kan door ons georganiseerd worden. Je kunt ook op eigen kosten zelf een overnachting organiseren. Je geeft je voorkeur aan op het boekingsformulier.*
*De slaapplek die wij voor deelnemers organiseren is eenvoudig, goed en gezellig. Nadere info ontvang je na boeking.
Indien je behoefte hebt aan een rustige reset, een slechte slaper of notoire snurker bent of een verduisterende slaapruimte nodig hebt dan is een zelf te organiseren B&B of hotel in de buurt van Groesbeek een alternatief. De omgeving is prachtig. Zorg dat je zaterdagochtend voor aanvang al op je slaaplocatie bent ingechecked omdat we zaterdag tot laat in de avond doorgaan. Je bent zondagochtend uiterlijk terug vóór 9:00.
BOEK JE TICKETS NU HIER
Wil je vooraf persoonlijk contact?
Bel ons gerust even op. Wij zijn er voor je.
LOCATIE
Welkom in 'Het Labyrint der Levensdorstigen' vlakbij Nijmegen. Onze eigen prachtige locatie in Groesbeek | Kerkpad 7 | 6562GA | Nederland. Neem alvast een kijkje op de website van het Labyrint ook i.v.m de locatie, parkeren, openbaar vervoer e.d. Klik hier
Zorg dat je er wat eerder bent. Wandel eventueel nog een rondje of ontmoet de anderen buiten.
De deur gaat open tussen 11:15 en 11:30
Tot dan zijn wij met het team druk bezig met de voorbereidingen en kan je nog niet naar binnen.
Bezie deze retraite als een heerlijke vakantie waar je niet snel genoeg heen kan gaan.
TIJDEN
'Time is nature's way of preventing everything from happening at once!'
Zaterdag 11:30 tot 23:30 | Zondag 9:00 tot 18:30
Beide dagen vormen samen en procesmatig één Tantrische viering.
Wij beginnen bij Body2chill® samen en op tijd, vooral in verband met het wegzetten van bagage, de ontvangst, het omkleden etc. Plan je reistijd niet te krap. Later komen stoort de groepsdynamiek.
Toch te laat? Sms of bel dan naar dit nummer +3161958 8299
Na ontvangst om 11:30 start de introductie voor nieuwe deelnemers met Han Sapundra. De andere deelnemers hebben ondertussen een eigen Tantra programma met Anne Eva. Daarna komt iedereen weer samen gevolgd door de lunch.
Zaterdagavond is het actieve avondprogramma rond 23:30 afgelopen. Erna is er mogelijkheid om rustig na te kletsen bij het haardvuur, nog even te dansen in De Verkneukeling of naar je (externe) slaapgelegenheid te gaan voor slaapmeditatie. Ook kan je deelnemen aan een, op eeuwenoude gebruiken gestoeld, nachtelijk ‘sensual cleaning ritual for body & soul’ met klankschalen rondom de Boeddha himself.
Zondag is het programma rond 18:30 afgelopen. Mocht je na afloop nog willen eten en nakletsen dan kan je mee naar een restaurantje in de buurt.
MEER OVER ‘ART OF TAKING & SURRENDER’
SELFLOVE & BLISS
Bij mij thuis op de muur staat: 'Jippy, vandaag ben ik alweer opnieuw geboren!'
Je eigen ruimte innemen is een bouwsteen van het universum. Zonder dat bestaan we niet.
Dat begon al bij jouw conceptie. Bij de eicel die indaalde en de zaadcel die er als eerste bij was.
Daarom is de aard van het leven spannend, innemend, vervullend en orgastisch. En... we zijn allemaal winnaars én sexuele wezens.
We nemen in en worden ingenomen als de adem van het leven. Niets eindigt, niets begint. Nirvana betekent de hemel op aarde. Nirvana beleef je en leef je in ‘het nu’. Daarin is alles te vinden.
Embody The Power of Creation!
Onderdrukte oergevoelens remmen je levenslust en dempen onze missie in het leven. Zwarte Tantra wordt ook wel 'Schaduwwerk' genoemd. Het trekt je als het ware uit je schaduw. Wie ben jij onderin de black-box van je wezen? Hoever durf jij te gaan wanneer het om je machtige én onmachtige kanten gaat?
Met een krachtig en belichaamd 'zijn' zet jezelf neer in deze wereld. Telkens weer. Zo vind je vervulling en leef je jouw bestemming. Jij bent hier niet voor niets.
De eerste stap om je eigen leven in te nemen is zelfwaardering. De tweede stap is 'the art of non-doing'; noem het overgave aan het onoverkomelijke.
De derde stap is de kunst om ‘in tune te komen’ met dat wat wacht op jouw ingreep en zich aan jou wil overgeven. Dat kan ook een moment zijn dat vraagt om jouw aanwezigheid, geduld, daadkracht en toewijding.
Elk moment wordt opnieuw geboren in zichzelf en kent een moment van conceptie, opening en inname. Wanneer je op een dag sterft, mag je met een glimlach voortbestaan, wetend dat jij hier daadwerkelijk was.
Wie echter geen ruimte kan innemen, zal een slaafs bestaan ervaren, zonder doel, werkelijke vervulling, extase of richting. Hij of zij kan als schrale troost het slachtofferschap aannemen om zelf niet diep te hoeven voelen. Wat rest is wijzen naar de ruimte eromheen als schuldige van een mislukt bestaan.
De mensen om je heen zullen zich echter van je afkeren of jouw bestaan innemen en leegzuigen. Je zult geoogst worden. Je vrijheid, ademruimte, geld en tijd zullen door anderen worden toegeëigend. Dit is de wet van de natuur.
Geluk kan het anders. Ons lot ligt in onze eigen handen. Wanneer we het leven, inclusief haar woelige en pijnlijke aspecten, mogen doorvoelen dan gaan we zeker kopje onder maar zullen we altijd weer bovenkomen!
Pluk de dag en eer ieder moment.
Laat de wereld voelen, proeven, ruiken, horen en zien dat jij er bent. Breng haar stap voor stap in vervoering met jouw unieke talenten en magie.
Een waarachtig en gezond leven begint bij goede zorg voor jezelf en jouw grenzen en wensen. Dan sta je in je kracht en in verbinding met je lichaam. Vandaaruit is de basis van je handelen altijd oprecht en vol liefde.
Verdiep deze retraite via O.M. (orgasmic meditation) jouw vermogen om de bron van je sexuele energie te ontdekken, te vergroten en te ‘containen’. Door je 'sexuele Chi' niet weg te laten zakken, in je hart te laten landen en over je gehele lichaam te verspreiden, kan je deze aanwenden in dienst van je gezondheid en energieniveau.
Dit weekend kan ook bondage aan bod komen. 緊 Shibari vermengt met Tantra is een verbindende, meditatieve, erotische kunstvorm waarbinnen overgave je diepste vrijheid openbaart op het raakvlak tussen binnen en buiten. Een zorgvuldige, liefdevolle en meditatieve beleving voor gever en ontvanger waarbinnen je kleine ik verdwijnt om te versmelten in ruimte en bliss.
Tip: Volg deze Tantra training gerust vaker. Het programma, de groep en jij zijn telkens anders.
Let's play!
MATE VAN INTIMITEIT
'Veiligheid en avontuur zijn twee kanten van dezelfde medaille.'
Sensueel intiemere aanraking van je hele lichaam kan deel uitmaken van vooraf duidelijk afgebakende structuren en is altijd gericht op de heelheid & verbinding.
Geslachtsgemeenschap is tijdens activiteiten van Body2chill® niet toegestaan. Hiermee bieden wij een duidelijk kader.
In deze Tantra cursus versmelen Witte-, Zwarte- en Rode Tantra. Uitleg over de soorten Tantra: klik hier
Structuren kunnen bij Tantra ontkleed zijn. Dit is fijn bij aanraking, massage en spel. Tegelijk geef je jezelf hierbij als mens bloot. Het letterlijk 'ongelaagde' van jouw kwetsbaarheid, dat is waar het bij Tantra over gaat. Datgene dat ons als mens verbindt. Tussendoor draag je een omslagdoek. De opbouw is bij alle vormen zorgvuldig. Niets moet, anders dan voelend aanwezig blijven in contact met je lijf.
Lees hier een blog van Anne Eva voor vrouwen als ondersteuning van hun grenzen.
Beluister hier de podcast Tantra & vrouwen en de rol van mannen.
DOCENTEN & TEAM
Han Sapundra (NL) & Anne Eva (BE)
Praktisch team: Harriet & Marianne (NL)
Didactisch team: Loes (NL) & Marc (BE)
Krijg een idee wat Tantra voor je dagelijks leven en liefdesleven kan betekenen. Leer tegelijk Han Sapundra & Anne Eva kennen via de podcastserie 'De Weg Terug'. Abonneer je snel. Sluit je aan bij de ruim 25.000 luisteraars per maand.
VOOR WIE
'Sta je voor een uitdaging en vind je het eng? Dan weet je zeker dat je goed zit!'
Groepsactiviteit voor stellen en singles. Ook voor deelnemers welke onbekend zijn met Tantra, boeddhisme of Body2chill®.
Je hebt als single geen partner nodig. Stellen kunnen intiemere oefeningen met hun partner doen, singles wisselen. Maak als koppel geen afspraken. We vragen de openheid aan iedere deelnemer om ter plekke, op ieder moment weer, gewoon te voelen en te ervaren wat voor jou/ jullie klopt en wanneer jullie naar elkaar toetrekken.
Wil je een gelegenheidskoppel zijn? Schrijf je dan beide in als individuele deelnemer. Tijdens de training kan je elkaar opzoeken.
Tantra opent voor het leven én de liefde. Hoe dieper je in liefde wordt geraakt, hoe dieper je bij de kwetsbaarheid van je hart komt. Groeien in bewustzijn, intimiteit en sensualiteit betekent letterlijk dat je geraakt zult worden. Lees hier onze Tantra bijsluiter.
GROEPSGROOTTE
We zetten in op grotere groepen afgestemd op de ruimte en de betreffende activiteit. Dit werkt super omdat de groepsbinding hierdoor wordt versterkt hetgeen veiligheid, een warme bedding en veel sociale cohesie biedt. Dit is belangrijk, vooral wanneer je net begint. Bij elke Tantra retraite staat een team van 6 personen voor jullie klaar. Ook de studenten van de jaaropleiding zijn deelgenoot van de groep. Wij zetten ons dagelijks in voor de mooie afgewogen groepen die deelnemers bij Body2chill® gewend zijn!
LEEFTIJD & PROFIEL
Toegankelijk voor alle leeftijden. Elke levensfase biedt iets anders. Je ontmoet elkaar bij ons als uniek mens, mindful in het hier en nu, zoals het voor jou klopt op ieder moment weer. Nieuwsgierigheid naar jezelf, lichaamsbewustzijn, een open houding, plezier en echtheid zijn belangrijker.
BENODIGDHEDEN
Dit neem je mee per persoon. Gekleurde matrasovertrek maat 1,40 x 2 meter, 1 grote badhanddoek en 2 gewone handdoeken (alles liefst in effen kleur), sloffen of slippers, 1 omslagdoek (hamamdoek/ sarong/ pareo).
*Deze koop je bijvoorbeeld hier. Een stoere wikkelbroek als man kan ook, bijvoorbeeld hier. Eventueel handig als vrouw bij vochtverlies is dit waterdichte molton dekzeiltje, klik hier.
Zorg dat je slaapspullen in een aparte tas zitten op je hoeslaken na. Deze worden elders opgeslagen. Je hoeslaken heb je overdag al nodig voor activiteiten.
Olie: Wij verkopen heerlijke Tantrische massageolie. Opent al je chakra's. 100 ml in kunststof flesje met klapdeksel. Te koop bij de kassa voor €15 óf €25 per twee. Ook leuk als cadeau idee. Het is mogelijk om zelf massageolie mee te nemen echter niet in glas! Je kunt deze overgieten in een van onze kunststof flesjes á €1,50. Ontdek hier onze magische olie.
Hygiëne & parfum: Zorg dat je fris aankomt maar gebruik absoluut géén deo, parfum of aftershave! Een natuurlijke geur is essentieel onderdeel van de subtiele dierlijke onderlaag van intimiteit, eigenheid en natuurlijke hygiëne.
Kleding: Gemakkelijke kleding en lingerie waarin je vrij kan bewegen. Alles zacht. Als vrouw geen BH met vulling of beugels. Geen BH kan natuurlijk ook. Neem als vrouw ook extra lingerie mee waarin jouw fun, playfulness en sexyness tot uiting kunnen komen en waarin je je lekker voelt. Voor de mannen: een coole slip of waar je je ook sexy en goed in voelt.
NOTE Dameslingerie kan je op vele plaatsen kopen. Wanneer je wat 'stouter' wilt experimenteren, dan is dit hier een prima tip voor dames of voor duur maar oogstrelend hier. Heren kunnen bijvoorbeeld hier, hier of hier terecht.
Tip: knip de labels uit je lingerie. We zien soms zo'n mooie lingerie en dan schijnt het maat- en waslabeltje er grappig doorheen of als een staartje bovenuit, zonde toch?
Telefoonvrij: Cursussen zijn ‘telefoonvrij’. Minder straling, geen foto’s, piepgeluiden of neuroses. Meer voelen, werkelijke verbinding en tijdloosheid. Bij binnenkomst bewaren wij hem op een veilige plek. Mocht je persoonlijke situatie erom vragen je telefoon te checken kom dan bij ons of bewaar hem in je auto.
ALGEMENE INFO TANTRA
'Een van de mooiste dingen in dit leven is dat we een lichaam hebben en daarvan mogen genieten.'
Tantra betekent web, weefgetouw of verbinding. Tantra vertalen met alleen sex doet haar rijke essentie tekort. Tegelijk is sex de krachtige oerbron van het bestaan en bestaat alles bij de gratie van polariteit. Geïntegreerde intimiteit bevrijdt, geeft levenslust, brengt thuis, reguleert emoties en is orgastisch als het leven zelf.
Tantra: de levenskunst van intimiteit & geluk! Een spiritueel én lichamelijk pad.
Tantra betekent de tijd nemen. Tantra is aards, zintuiglijk, dierlijk, aandachtig, juicy en extatisch. Het verlengt je liefdesspel en is toepasbaar in liefde, relatie, opvoeding en werk. Ook vergroot Tantra je gevoelswereld, het stopt piekeren en versterkt je schoonheid van binnenuit. De stap om met een Tantra cursus of workshop te beginnen, kan spannend voelen en zal grote invloed hebben op je leven. Een investering in liefde, waarachtigheid en geluk.
Al onze Tantra workshops en Tantra massage cursussen worden zorgvuldig opgebouwd.
Wij houden deelnemers dicht bij zichzelf en goed in hun lijf. Dat is ons werk. Je kunt je bij ons veilig voelen. Wij hebben ruim 30 jaar ervaring in het begeleiden van levens- en openingsprocessen op het gebied van het hart, diepgaande verbinding, intimiteit, schaduwkanten en een helder aanwezige geest.
Onze werkwijze is hartelijk betrokken én tegelijk direct, down to earth, to the point en zonder taboes, waarbij zowel jouw beschaafde als jouw dierlijke kanten een warme plek bij Body2chill® mogen vinden.
MINDSET
'Ik breng mijzelf in. Daar ben ik aan toe. Die verantwoordelijkheid kan ik dragen. Wat ik ook ervaar: spannend, heerlijk, moeilijk of extatisch... ik blijf voelend aanwezig. Uiteindelijk kan ik daardoor mijzelf dieper ontmoeten binnen alle facetten die het mysterie van het leven te bieden heeft.
Ik weet dat ik naast nieuwe ervaringen en tijdloosheid ook mijn weerstand kan tegenkomen. Indien beperkende, neurotische of (zelf)destructieve gedachten vanuit mijn hoofd of egoconstructie een situatie verbaal willen blijven beheersen, kan ik gebruik maken van de sturing van het team. Zij zijn er om mij veilig in het hier en nu, in mijn lijf en bij mijn gevoel te helpen. Hierdoor kan ik kwetsbaar deelgenoot zijn binnen de groep en uitgroeien tot de beste versie van mijzelf.
Ik kies voor overgave en wil het leven in al haar grootsheid ervaren en vieren!'
BASIS
Onze bijeenkomsten zijn lichaamsgericht. De ervaring leert echter dat mentaal gezien een geschoold of zelf ontwikkeld HBO denkniveau een pré is. Dit om het krachtige onderliggende Tantrische gedachtegoed geestelijk en lichamelijk te kunnen plaatsen en integreren binnen je ontwikkelingsproces. Daarnaast is emotionele basisstabiliteit, zelfreflectie, contact met je lijf en bewustzijn nodig om je kwetsbaarheid toe te kunnen laten.
Wanneer je een vorm van ASS hebt, PTSS of psychose gevoelig bent neem dan contact op. Dan passen sommige bijeenkomsten binnen grotere groepen zoals deze wellicht niet bij je.
NOTE: Wanneer de betaalknop om tickets te kopen niet werkt, dan kan je wel een boeking maken. Vul als nieuwe deelnemer de gegevens op het formulier in. Betaal vervolgens per bank. Het banknummer vind je onderaan elke pagina.




